EMC Filter C2 400V 60A A1000 FB-40060A
Click to enlarge
1163
მოცემულ ფასს ემატება დღგ 18%
შეკვეთა
შენახვა
სასაქონლო კოდი: 0 კატეგორია: სათადარიგო ნაწილები
Share
Facebook
  • აღწერა
Description
ბოლოს თქვენ ნახეთ
EMC Filter 3X220 A1000 FB-40105A (TWE110 3FAZ 220V)
შენახვა
შეკვეთა
AC Drive TD40-60 (drum motor)/TW10 (motor)
Current leakage Relay PFIM 100/4/03 300MA TD60